12 miesięcy Samochód w abonamencie?

12 miesięcy

Chcesz cieszyć się nowym Hyundaiem, ale nie chcesz kupować go na kredyt? Opłata abonamentowa o stałej wysokości pozwala korzystać z najnowszych modeli Hyundaia bez zmartwień, opłat wstępnych i ukrytych kosztów. Ponadto abonament pozwala na wymianę samochodu na nowy co 12 miesięcy.

Wybierz abonament dla Ciebie.


Pełna obsługa w cenie

Wybierając Abonament Hyundai skupiasz się na korzystaniu z auta i przyjemnej jeździe. Opłata abonamentowa obejmuje kompleksową obsługę serwisową, ubezpieczenia oraz koszt opon zimowych i ich wymian, pozostawiając w gestii użytkownika jedynie pokrycie kosztów paliwa oraz codzienne czynności przy obsłudze pojazdu jak np. uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymiana żarówek reflektorów w razie potrzeby.

Wybierz abonament dla Ciebie.

Hyundai

W cenie Hyundai Abonament otrzymujesz:

Pakiet ubezpieczeń
pakiet

Pełny pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW

Serwis
serwis

Ochronę gwarancyjną i kompleksową obsługę serwisową ASO Hyundai

Opony zimowe
opony

Opony zimowe oraz ich przechowywanie i sezonowe wymiany

Oferta dla Ciebie

Aby cieszyć się zawsze nowym i niezawodnym samochodem w ramach programu Hyundai Abonament nie musisz być przedsiębiorcą. Wystarczy jedynie złożyć dokumentację dot. dochodów i zobowiązań.

Na koniec umowy, która trwa 12 miesięcy, zwracasz swojego Hyundaia i możesz kontynuować uczestnictwo w programie Hyundai Abonament zawierając nową umowę na nowy samochód na korzystnych warunkach. Podczas zmiany samochodu możesz zmienić model i jego wersję.

Maksimum korzyści

Już dziś możesz swobodnie korzystać z nowego samochodu. Dzięki ofercie Hyundai Abonament zyskujesz przyjemność z jazdy i nie martwisz się obsługą i serwisem auta. Hyundai Abonament łączy w sobie korzyści zarówno kredytu jak i leasingu.

Kredyt Leasing Abonament
Finansowanie
Korzyści finansowe
Pełne ubezpieczenie
Serwisowanie
Gwarantowane auto zastępcze
Dodatkowe opony, wymiana
Wsparie centrum technicznego
Ubezpieczenie
Naprawy gwarancyjne
Pełna obsługa serwisowa
Roaming
Wybierz abonament dla siebie
Model Miesięczny abonament Silnik Wersja wyposażenia
Hyundai i30 Hatchback
Hyundai i30 Hatchbackw abonamencie
Rok modelowy 2020
1 099 zł brutto 1.4 MPI 6MT Classic Plus + pakiet Business + pakiet LED + tylne czujniki parkowania + felgi AL 16" + lakier metalik Zapytaj o ofertę Jazda testowa
Hyundai Tucson
Hyundai Tucson w abonamencie
Rok modelowy 2020
1 599 zł brutto 1.6 GDI 6MT Comfort + pakiet Navi + lakier metalik Zapytaj o ofertę Jazda testowa
* Okres umowy najmu: 12 miesięcy
** Limit kilometrów: 20 000km
*** Wpłata własna :0%
Operatorem programu jest

Program wynajmu samochodu Hyundai Abonament dotyczy nowych samochodów marki Hyundai, modeli i30 i Tucson z roku produkcji 2019 i obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Po ocenie przedstawionych dokumentów, ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy najmu zostanie podjęta przez operatora programu. Prezentowany program nie jest związana z ofertą sprzedaży samochodu, ale nie wyłącza promocji dealera. Propozycja wynajmu nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Przez okres najmu najemca ograniczony jest limitem kilometrów, które może przejechać wynajmowanym pojazdem, a po przekroczeniu którego zobowiązany jest do specjalnej opłaty za każdy kilometr ponad ten limit. Usługi kompleksowej obsługi serwisowej operatora prowadzone są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmują czynności obsługi codziennej pojazdu zgodnie z umową najmu z operatorem programu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu Hyundai Abonament oraz gwarancji na pojazd, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Operatorem programu jest Grupa Masterlease (siedziby podane są na: www.masterlease.pl). Średni poziom spalania paliwa i emisji CO2 we wszystkich fazach wynosi: i30 Hatchback 1.4 MPI 6MT 2WD rok produkcji 2019 – zużycie paliwa 6,4-7,2/100km i emisja CO2 146-162 g/km; Tucson 1.6 GDI 6MT 2WD rok produkcji 2019 – zużycie paliwa 7,9-8,3 l/100km i emisja CO2 179-189 g/km. Wartości średniego zużycia paliwa i emisji spalin zostały określone znormalizowaną metodą badania WLTP.