Kontakt Umów się na jazdę.

PHU SMH Toruń Jacek Myśliński
Autoryzowany Dealer Hyundai


ul. Szosa Lubicka 15
87-100 Toruń

+48 56 663 30 00
+48 56 663 30 02
Godziny otwarcia:
SALON:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sob. 9:00 - 14:00

SERWIS:
Pon. - Pt. 8:00 - 18:00
Sob. nieczynne

Dział sprzedaży


Michał Wieliński
Michał Wieliński
Szef Działu Sprzedaży,
Sprzedaż Flotowa
728 308 807
michal.wielinski@hyundai.torun.pl

Maciej Koźmiński
Maciej Koźmiński
Z-ca Szefa Działu Sprzedaży
885 540 006
maciej.kozminski@hyundai.torun.pl

Katarzyna Łoś
Katarzyna Łoś
Specjalista ds. sprzedaży
661 335 921
katarzyna.los@hyundai.torun.pl

Tomasz Blachowski
Tomasz Blachowski
Specjalista ds. Sprzedaży
601 844 172
tomasz.blachowski@hyundai.torun.pl

Hubert Telesiński
Hubert Telesiński
Specjalista ds. sprzedaży
605 926 600
hubert.telesinski@hyundai.torun.pl


Ubezpieczenia


Anna Jankowska
Anna Jankowska
Specjalista ds. ubezpieczeń
601 845 932
anna.jankowska@hyundai.torun.pl

Recepcja


Paulina Iskrzak
Paulina Iskrzak
Recepcja
56 663 30 00
recepcja@hyundai.torun.pl

Serwis


Marcin Stawski
Marcin Stawski
Szef Działu Serwisu
662 077 796
marcin.stawski@hyundai.torun.pl

Tomasz Nath
Tomasz Nath
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
601 823 419
56 66 33 000 wew. 5
tomasz.nath@hyundai.torun.pl

Damian Kalinowski
Damian Kalinowski
Doradca serwisowy
661 498 006
56 66 33 000 wew. 4
damian.kalinowski@hyundai.torun.pl



Izabela Szczepanowska-Ślipek
Izabela Szczepanowska-Ślipek
Asystent serwisu
56 66 33 000
izabela.szczepanowska@hyundai.torun.pl

Części zamienne