Aktualne promocje Hyundai

2023-12-07r.

SUV-y Hyundai.

Teraz suma korzyści aż do 22 690 zł.

W ramach Wyprzedaży, Hyundai przygotował bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną, na modele Hyundai. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjną oraz przetestowania nowych model Hyundai.suvy hyundai pod choinkę

Hyundai TUCSON Hybrid / Plug-in Hybrid

Suma korzyści teraz aż do 22 690 zł

tucson hybrid wyprzedaż
 • Promocyjny upust 18 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 538 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę


Hyundai TUCSON

Suma korzyści aż do 19 800 zł  

hyundai tucson wyprzedaż
 • Promocyjny upust 16 000 zł dla wersji Executive, Platinum i N Line
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0
 • Już od 606 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę


Nowy Hyundai KONA i KONA Hybrid

Suma korzyści aż do 8 900 zł

hyundai KONA Hybrid
 • Promocyjny upust 6 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 709 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę


Hyundai BAYON

Suma korzyści aż do 16 610 zł

hyundai bayon

Dla Ciebie

 • Promocyjny upust 13 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 471 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On

Zapytaj o ofertę > 

Modele elektryczne

Pierwsza rata w wysokości 1 zł.

Poznaj atrakcyjne finansowanie dla modeli Hyundai dopasowane dla Twoich potrzeb: leasing Easy Move On z wpłatą 0% (z uwzględnieniem subwencji z programu "Mój elektryk") albo wynajem długoterminowy zapewniający pełną obsługę z ubezpieczeniem i serwisowaniem samochodu w cenie, z pierwszą ratą w wysokości 1 zł. 

Hyundai KONA Electric

Atrakcyjne finansowanie i Ładowarka WallBox za 1 zł

hyundai KONA Electric
 • Już od 1 474 zł netto/mies. w Leasingu Easy Move On wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 2 256 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym Pierwsza rata za 1 zł
 • Ładowarka Hyundai WallBox za 1 zł
Zapytaj o ofertę


Hyundai IONIQ 5

Atrakcyjne finansowanie i Ładowarka WallBox za 1 zł

hyundai IONIQ 5
 • Już od 1 883 zł netto/mies. w leasingu Easy Move On wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 2 723 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym Pierwsza rata za 1 zł
 • Ładowarka Hyundai WallBox za 1 zł
Zapytaj o ofertę 


Hyundai IONIQ 6

Atrakcyjne finansowanie i Ładowarka WallBox za 1 zł

hyundai IONIQ 6
 • Już od 2 508 zł netto/mies. w leasingu Easy Move On wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 3 402 zł netto/mies. w wynajmie długoterminowym Pierwsza rata za 1 zł
 • Ładowarka Hyundai WallBox za 1 zł
Zapytaj o ofertę


Zobacz samochody dostępne od ręki >>

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 728 308 807

+48 56 663 30 00


Kontrakty serwisowe za 0 zł.

hyundai kontrakty serwisowe

Teraz SUV-Y Hyundai BAYON, KONA i TUCSON dostępne z pakietem serwisowym 3 lata / 45 tys. km w promocyjnej cenie 0 zł. Dbamy o Twój komfort i szanujemy Twój czas. Zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort w ustalonej cenie, dzięki czemu już na starcie wiesz, ile zapłacisz za serwis swojego samochodu.

Zapytaj o ofertę


Ubezpieczenie

Pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł.

pakiet ubezpieczeń

Teraz SUV-y Hyundai BAYON, KONA i TUCSON dostępne z pakietem ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie 0 zł. W ramach pakietu ubezpieczenia ERGO Hestia zapewnia szybką likwidację szkody, naprawę przy użyciu oryginalnych części, samochód zastępczy oraz pełną obsługę w jednym miejscu.

Zapytaj o ofertę 


Ładowarka Hyundai Wallbox w cenie 1 zł.

pakiet ubezpieczeń

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych (EV) oraz hybrydowych typu plug-in (PHEV) to dokładnie to, czego potrzebujesz. Teraz modele elektryczne Hyundai IONIQ 5, IONIQ 6, KONA Electric zamówionych z finansowaniem Hyundai Finance albo Hyundai Fleet Lease, ładowarka Hyundai WallBox tylko za 1 zł.

Zapytaj o ofertę


Zobacz samochody dostępne od ręki >>

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 56 663 30 00

+48 728 308 807


1

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego (z wyłączeniem MŚP) i trwa w okresie 6-31 grudnia 2023 lub do wyczerpania zapasów oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Suma korzyści do 22 690 zł dotyczy modelu TUCSON Plug-in Hybrid z rocznika produkcyjnego i modelowego 2023. Na prezentowaną sumę korzyści składają się: upust modelowy 18 000 zł oraz upust na kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km 4 690 zł. Najniższa cena TUCSON Plug-in Hybrid z rocznika 2023 z pakietem serwisowym z 30 dni przed obniżką: 192 900 PLN. Obecna cena promocyjna z pakietem serwisowym 192 900 PLN. Szczegóły w cenniku. Liczba egzemplarzy objętych upustem jest ograniczona. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

2

Leasing Wynajem długoterminowy Hyundai Fleet Lease

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczne określenie ceny nastąpi po uzgodnieniu szczegółowych cech i specyfikacji zamówienia. Dostępność produktów i usług oraz warunki finansowania mogą ulec zmianie w każdym czasie oraz uzależnione są od wyniku analizy zdolności kredytowej. Świadczenie usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w zawieranej z mLeasing Sp. z o.o. (partner finansujący) umowie. Kalkulacja została wyliczona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR1M z dnia 15.11.2023. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest mLeasing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Pierwsza rata 1 zł dla wynajmu Hyundai Fleet Lease

https://mleasing.pl/pdf/promocje/regulamin-promocji-pierwsza-rata-1zl.pdf

3

* Wskazane raty Leasingu Easy Move On oraz w Leasingu od 102% nie zawierają podatku VAT i zostały sporządzone w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 05.10.2023 roku wynosiła 5,93%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 35 miesięcy oraz przebieg 15 000 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Leasingi na wskazanych warunkach są dostępne do 31.12.2023 r. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 

4

Kontrakty serwisowe

Promocyjny kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 0 zł przeznaczony jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 6.12.2023 r., dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia. Informacje o najniższej cenie kontraktu serwisowego w okresie ostatnich 30 dni przed obniżką znajdują się w Cennikach poszczególnych modeli. Upust na ubezpieczenie albo pakiet serwisowy obowiązuje u wybranych dealerów przy zamówieniu auta w okresie 06-16.12.2023 i odbiór auta do 31.12.2023 u wybranych dealerów (wszystkich poza dealerem PRASEK Sp. z o.o.). Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

5

Pakiet ubezpiecznia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC/NNW w cenie 0 zł przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 6.12.2023 r., dotyczy oferty ubezpieczyciela: Ergo Hestia, dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV,), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia. Upust na ubezpieczenie albo pakiet serwisowy obowiązuje u wybranych dealerów przy zamówieniu auta w okresie 06-16.12.2023 i odbiór auta do 31.12.2023 u wybranych dealerów (wszystkich poza dealerem PRASEK Sp. z o.o.). Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

6

Ładowarka Hyundai WallBox

Promocyjna Ładowarka Wallbox za 1 zł przeznaczona jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje do 31.12.2023 dla zamówień z finansowaniem Hyundai Finance albo Hyundai Fleet Lease; dotyczy modeli IONIQ 5, IONIQ 6, KONA Electric z roku modelowego i produkcyjnego 2023. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i nie wyklucza ani nie ogranicza innych promocji Dealera. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.