Black Week w Hyundai Toruń

2023-11-20r.

Black Week Hyundai.

Suma korzyści do 22 690 zł. Ubezpieczenie OC/AC/NNW na rok albo pakiet serwisowy za 0 zł.

black week hyundai

Black Week SUV

SUV-y z sumą korzyści do 22 690 zł

Z okazji Black Week Hyundai zapraszamy Was do skorzystania z atrakcyjnych promocji na nowe modele Hyundai.

Zamawiając jeden z modeli TUCSON, Nowa KONA (bez Electric) lub BAYON od 20 do 25 listopada i odbierając go do 30 listopada, ubezpieczenie OC/AC/NNW na rok albo pakiet serwisowy na 3 lata / 45 000 km otrzymasz GRATIS.

Dodatkowo czekają na Ciebie upusty do 18 000 zł i 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów w standardzie.

Hyundai TUCSON Hybrid / Plug-in Hybrid

Black Week: Suma korzyści aż do 22 690 zł

tucson hybrid wyprzedaż
 • Promocyjny upust 18 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0
 • Już od 538 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę

Hyundai TUCSON

Black Week: Suma korzyści aż do 19 800 zł  

hyundai tucson wyprzedaż
 • Promocyjny upust 16 000 zł dla wersji Executive, Platinum i N Line
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0
 • Już od 606 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę

Nowy Hyundai KONA i KONA Hybrid

Black Week: Suma korzyści aż do 8 900 zł

hyundai KONA Hybrid
 • Promocyjny upust aż do 6 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 709 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
Zapytaj o ofertę

Hyundai BAYON

Black Week: Suma korzyści aż do 16 610 zł

hyundai bayon
 • Promocyjny upust 13 000 zł dla wszystkich wersji
 • Kontrakt serwisowy albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł
 • Już od 471 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On


Black Week Electric

Elektryczne modele Hyundai z atrakcyjnym finansowaniem

Poznaj atrakcyjne finansowanie dla modeli elektrycznych dopasowane dla Twoich potrzeb: leasing Easy Move On z wpłatą 0% (z uwzględnieniem subwencji z programu "Mój elektryk") albo wynajem długoterminowy zapewniający pełną obsługę z ubezpieczeniem i serwisowaniem samochodu w cenie, z pierwszą ratą w wysokości 1 zł.

Tylko w czasie Black Week: ładowarka Wall Box Hyundai za 1zł.

Hyundai KONA Electric

Black Week: Atrakcyjne finansowanie i ładowarka Wall Box za 1 zł

hyundai KONA Electric
 • Już od 1 474 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
 • wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 2 256 zł netto / m-c w wynajmie długoterminowym  / Pierwsza rata 1 zł
 • Ładowarka Wall Box Hyundai za 1 zł
Zapytaj o ofertę

Hyundai IONIQ 5

Black Week: Atrakcyjne finansowanie i ładowarka Wall Box za 1 zł

hyundai IONIQ 5
 • Już od 1 883 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
 • wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 2 723 zł netto / m-c w wynajmie długoterminowym / Pierwsza rata 1 zł
 • Ładowarka Wall Box Hyundai za 1 zł
Zapytaj o ofertę 

Hyundai IONIQ 6

Black Week: Atrakcyjne finansowanie i ładowarka Wall Box za 1 zł

hyundai IONIQ 6
 • Już od 2 508 zł netto / m-c w leasingu Easy Move On
 • wpłata 0% (z subwencją Mój elektryk)
 • Już od 3 402 zł netto / m-c w wynajmie długoterminowym / Pierwsza rata 1 zł
 • Ładowarka Wall Box Hyundai za 1 zł
Zapytaj o ofertę


Zobacz samochody dostępne od ręki >>

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 728 308 807

+48 56 663 30 00


Kontrakty serwisowe

Teraz w promocji za 0 zł.

hyundai kontrakty serwisowe

Teraz SUV-Y Hyundai BAYON, KONA i TUCSON dostępne z pakietem serwisowym 3 lata / 45 tys. km w promocyjnej cenie 0 zł. Dbamy o Twój komfort i szanujemy Twój czas. Zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort w ustalonej cenie, dzięki czemu już na starcie wiesz, ile zapłacisz za serwis swojego samochodu.

Zapytaj o ofertę

Ubezpieczenie

Pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 0 zł.

pakiet ubezpieczeń

Teraz SUV-y Hyundai BAYON, KONA i TUCSON dostępne z pakietem ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie 0 zł. W ramach pakietu ubezpieczenia ERGO Hestia zapewnia szybką likwidację szkody, naprawę przy użyciu oryginalnych części, samochód zastępczy oraz pełną obsługę w jednym miejscu.

Zapytaj o ofertę

Zobacz samochody dostępne od ręki >>

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 56 663 30 00

+48 728 308 807

nowe hyundaie


1

Upust promocyjny dotyczy Klienta indywidualnego (z wyłączeniem MŚP) i obowiązuje od 01.10.2023 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ubezpieczenie w cenie 0 zł dotyczy oferty ubezpieczyciela: Ergo Hestia. przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP. Ubezpieczenie w cenie 0 zł oraz promocyjny kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 0 zł przeznaczone są dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia. Upust na ubezpieczenie lub pakiet serwisowy obowiązuje u wybranych dealerów przy zamówieniu auta w okresie 20-25.11.2023 i odbioru auta do 30.11.2023 u wybranych dealerów. Rekomendowane korzyści brutto nie wykluczają promocji dealera.  Ubezpieczenie w cenie 1 000 zł dotyczy oferty ubezpieczyciela: Ergo Hestia. przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP. Ubezpieczenie w cenie 1 000 zł oraz promocyjny kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 1 000 zł przeznaczone są dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 01.10.2023 r., dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia.

2

Leasing Easy Move On

Wysokość raty leasingu Easy Move On zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, zmian stawki WIBOR 1M oraz wartości wykupu. Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u dealerów marki Hyundai. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Promocyjny leasing dostępny do 31.12.2023 r.

Leasing Wynajem długoterminowy Hyundai Fleet Lease

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczne określenie ceny nastąpi po uzgodnieniu szczegółowych cech i specyfikacji zamówienia. Dostępność produktów i usług oraz warunki finansowania mogą ulec zmianie w każdym czasie oraz uzależnione są od wyniku analizy zdolności kredytowej. Świadczenie usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w zawieranej z mLeasing Sp. z o.o. (partner finansujący) umowie. Kalkulacja została wyliczona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR1M z dnia 15.11.2023.

Pierwsza rata 1 zł dla wynajmu Hyundai Fleet Lease

https://mleasing.pl/pdf/promocje/regulamin-promocji-pierwsza-rata-1zl.pdf

Ładowarka Wall Box gratis

Promocja ładowarka Wallbox za 1 zł obowiązuje dla zamówień z finansowaniem Hyundai Finance albo Hyundai Fleet Lease, złożonych w okresie 20.11-25.11.2023, odbiór pojazdu nie później niż do 30.11.2023 i dotyczy modeli IONIQ 5, IONIQ 6, KONA Electric MY23 z roku produkcji 2023. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i dotyczy klientów indywidulanych oraz MŚP. Promocja nie wyklucza i nie ogranicza innych promocji Dealera. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

3

* Wskazane raty Leasingu Easy Move On oraz w Leasingu od 102% nie zawierają podatku VAT i zostały sporządzone w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 05.10.2023 roku wynosiła 5,93%, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 35 miesięcy oraz przebieg 15 000 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Leasingi na wskazanych warunkach są dostępne do 31.12.2023 r. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 

4

Promocyjny kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 0 zł przeznaczony jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje przy zamówieniu nowego auta od 20.11.2023 r. do 25.11.2023 i odbiorze tego auta do 30.11.2023, dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia u  wybranych dealerów. Informacje o najniższej cenie kontraktu serwisowego w okresie ostatnich 30 dni przed obniżką znajdują się w Cennikach poszczególnych modeli. Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Promocyjny kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 1 000 zł przeznaczony jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 01.10.2023 r., dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia. Informacje o najniższej cenie kontraktu serwisowego w okresie ostatnich 30 dni przed obniżką znajdują się w Cennikach poszczególnych modeli. Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

5

Ubezpieczenie w cenie 0 zł przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje przy zamówieniu nowego auta od 20.11.2023 r. do 25.11.2023 i odbiorze tego auta do 30.11.2023, dotyczy oferty ubezpieczyciela: Ergo Hestia, dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV,), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia u wybranych dealerów. Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ubezpieczenie w cenie 1 000 zł przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 01.10.2023 r., dotyczy oferty ubezpieczyciela: Ergo Hestia, dotyczy modeli TUCSON (ICE, HEV, PHEV,), BAYON, nowa KONA (ICE, HEV) we wszystkich wersjach wyposażenia. Ubezpieczenie i promocyjny kontrakt serwisowy nie łączą się, dotyczą samochodów z dostępnych zapasów magazynowych i nie obejmują zamówień do produkcji. Liczba egzemplarzy objętych upustem i promocją jest ograniczona. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.