Kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze w Hyundai Toruń

2022-02-16r.

Podróżując samochodem drogą szybkiego ruchu czy parkując na przydomowym parkingu zdarzają się momenty, kiedy serce kierowcy zaczyna bić szybciej i mocniej. I niestety nie zawsze są to chwile wynikające z radości z jazdy. Bywają sytuacje, które potrafią wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej opanowanego i wytrawnego kierowcę. Niegroźna stłuczka na osiedlowej drodze, przypadkowe uderzenie wózka sklepowego, gradobicie i wszystko inne, co wywoła nawet małe wgniecenia czy rysę na ukochanym samochodzie może być bardzo denerwujące. Dlatego z pomocą przychodzi Państwu Autoryzowany Serwis Hyundai SMH Toruń.

serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy

Dzięki inteligentnej naprawie wykonanej przez naszych serwisantów, wiele uszkodzeń można naprawić sprawnie i tanio. Oferujemy Państwu pełną obsługę napraw blacharsko – lakierniczych najwyższej jakości. Odbudowa samochodu jest zgodna w pełni ze standardem fabrycznym, i jest realizowana przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Naprawy w naszym serwisie dokonywane są przez certyfikowanych specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu mają Państwo pewność, że obsługa samochodu przebiega zgodnie z aktualnymi wymaganiami producenta. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta. Naprawy pojazdów wykonywane są przy zastosowaniu najnowszych technik blacharskich i lakierniczych z  wykorzystaniem oryginalnych części i akcesoriów.

naprawa lakieru

Wymiana szyb

Nawet pozornie niewielkie pęknięcie czy odprysk od kamienia na przedniej szybie może stanowić zagrożenia dla Twojego bezpieczeństwa. Dlatego przyjedź prosto do naszego serwisu Hyundai. Dokonamy wymiany szyby na oryginalną, która zapewni Państwu najwyższy poziom ochrony.

naprawa szyb

Samochód zastępczy

Klientom naszego serwisu oferujemy możliwość skorzystania z szerokiej gamy samochodów zastępczych. Wśród nich jest także najnowszy model Hyundai TUCSON Nowej Generacji. Dlatego w czasie, gdy Państwa samochód  będzie naprawiany w naszym serwisie, będą mogli Państwo skorzystać z samochodu zastępczego.

samochód zastępczy

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Zapewniamy  obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych w tym bezpośrednie przyjmowanie szkód dla największych firm ubezpieczeniowych. Naszymi partnerami są renomowane Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Umożliwiamy bezgotówkowe rozliczanie kosztów naprawy.

likwidacja szkód komunikacyjnych

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcą ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, który przeprowadzi Państwa przez cały proces likwidacji szkody, począwszy od pomocy przy zgłoszeniu szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego aż po naprawę pojazdu. Wszelkie formalności załatwimy na miejscu w naszym salonie przy Szosie Lubickiej 15 w Toruniu. 

Kontakt:

Tomasz Nath
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
 +48 601 823 419
 +48 56 66 33 000 wew. 5
tomasz.nath@hyundai.torun.pl