Nowy Hyundai TUCSON

2024-06-07r.

Nowy Hyundai TUCSON ma wszystko, czego potrzebujesz.

Nowy Hyundai TUCSON jest gotowy na każdą niespodziankę. Ultranowoczesny design, zupełnie nowe wnętrze i najnowocześniejsze inteligentne technologie sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zawsze i wszędzie. Życie bywa nieprzewidywalne, ale masz szczęście, że to właśnie TUCSON jest z Tobą.

nowy hyundai tucson

Nowy TUCSON - Cennik 2024 MY 2025

Nowy TUCSON Hybrid - Cennik 2024 MY 2025

Promocyjny upust 4 000 zł
Pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW albo promocyjny kontrakt serwisowy w cenie 1000 zł

Weź udział w Loterii i wygraj TUCSON-a na rok >>

Design

Unowocześniony i oryginalny.

Nowatorska i niezwykle oryginalna, unowocześniona stylistyka nowego Hyundaia TUCSON przenosi estetykę na wyższy poziom. Jego starannie ukształtowane powierzchnie i dynamiczne linie już sprawiły, że został bestsellerem w segmencie kompaktowych SUV-ów.

Stylistyka.

Nowe zderzaki i osłony dolne płynnie rozciągają się na boki, dodając sylwetce więcej dynamiki. Elegancko przeprojektowane obręcze ze stopów lekkich jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny i oryginalny wygląd.

nowy hyundai tucson

Wnętrze.

Przestronne i praktyczne, nowe eleganckie wnętrze płynnie łączy szeroką gamę zaawansowanych inteligentnych technologii, dzięki którym każda jazda będzie niezapomniana.

hyundai tucson

Wyposażenie

Wyższy poziom łączności i wygody.

Wyposażony w doskonale dobraną gamę najnowszych funkcji łączności, TUCSON niezmiennie imponuje przestronnością i niezrównanymi inteligentnymi technologiami, które dają dużo komfortu i sprawiają, że jest niezwykle wygodny w obsłudze.

Panoramiczny, zakrzywiony wyświetlacz.

Ciesz się lepszą widocznością i poczuciem luksusu dzięki nowemu, elegancko wyprofilowanemu wyświetlaczowi, który obejmuje 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 12,3-calowy centralny ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego.

hyundai tucson

Najnowocześniejsze funkcje łączności.

Korzystaj z łączności na wyższym poziomie dzięki bezprzewodowym aktualizacjom oprogramowania (Over The Air) i cyfrowemu kluczykowi Hyundai Digital Key 2 – który umożliwia swobodne zamykanie, otwieranie i uruchamianie pojazdu za pomocą smartfona lub zegarka Apple Watch.

hyundai tucson

Bezpieczeństwo

Gwarancja spokoju.

TUCSON jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. Asystent jazdy autostradowej 1.5 – połączenie systemów utrzymywania pasa ruchu z inteligentnym tempomatem wykorzystującym nawigację.

Monitorowanie martwego pola (BVM).

Martwe pole za samochodem z lewej i prawej strony można obserwować na cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.

hyundai tucson

Asystent jazdy autostradowej 1,5.

TUCSON wykorzystuje dane z czujników auta oraz i dane z map, aby automatycznie dostosowywać prędkość w celu utrzymania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, a także odpowiednio koryguje tor jazdy, utrzymując samochód pośrodku pasa ruchu.

hyundai tucson

N Line

Sportowa strona TUCSON-a.

Odkryj inspirowane sportami motorowymi wykończenie N Line.

Tryb Sport.

Tryb sportowy daje więcej precyzji i informacji zwrotnych w całym zakresie prędkości oraz bardziej bezpośrednie wyczucie pojazdu, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę na drodze.

hyundai tucson n line

Pobierz katalog >>

Dostępne od ręki >>

Jazda testowa >> 

Zapytaj o ofertę >> 

Promocja obowiązuje od 02.04.2024 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i dotyczy samochodów z rocznika modelowego 2025 wyprodukowanych w 2024 r. Upust modelowy dotyczy wersji Smart, Executive, Platinum, N Line. Najniższa cena towaru z ostatnich 30 dni przed obniżką podana jest w cenniku pdf. Upust modelowy oraz kontrakt serwisowy na 3 lata lub 45 000 km w cenie 1000 zł przeznaczony jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje od 02.04.2024 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania zapasów, Ubezpieczenie (roczne) w cenie 1000 zł przeznaczone jest dla Klientów indywidualnych oraz MŚP; obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów, dotyczy oferty ubezpieczyciela: PZU, ERGO Hestia, Generali. Kontrakt serwisowy i ubezpieczenie nie łączą się. Cena 1000 zł ubezpieczenie albo pakiet serwisowy obowiązuje u wybranych dealerów przy zamówieniu i odbiorze auta do 30.06.2024.