Witaj w rodzinie Hyundai!

2022-01-22r.

Dziękujemy, że wybrałeś markę Hyundai.

Nawet jeśli nie kupiłeś swojego samochodu w naszym salonie, cieszymy się, że jesteś z nami. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek na powitanie w rodzinie Hyundai. Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowych ofert, dzięki którym będziesz cieszył się długą i niezawodną jazdą Twoim Hyundaiem.

witaj w rodzinie hyundai

Nowym właścicielom Hyundai oferujemy:

Sprawdzenie historii napraw w systemie Producenta – GRATIS.

Dowiesz się na temat przeszłości, Twojego nowo zakupionego samochodu.

Sprawdzenie historii napraw

Sprawdzenie akcji serwisowych lub przywoławczych - GRATIS.

Jeśli okaże się, że Twój Hyundai podlega akcjom serwisowym lub przywoławczym, ale poprzedni właściciel nie zdążył już o to zadbać, to nasz Serwis zaproponuje Ci dogodny sposób ich przeprowadzenia.

akcje serwisowe

Sprawdzenie stanu technicznego - GRATIS.

W ramach Recepcji Bezpośredniej nasi specjaliści dokonają oględzin Twojego pojazdu i poinformują Cię o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach. Wystarczy, że umówisz się od razu na konieczne naprawy i po kłopocie.

Sprawdzenie stanu technicznego samochodu

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM.

Podłączymy fabryczny tester do Twojego samochodu i przeprowadzimy komputerową kontrolę jego stanu. Zostaniesz poinformowany o wszelkich, ewentualnie wykrytych błędach. Jeśli to konieczne, to doradzimy Ci dalsze kroki oraz umówimy na diagnostykę i usunięcie usterek. Usługa dodatkowo płatna 100 zł brutto.

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM

Po zakupie używanego samochodu rozsądnie jest wymienić w nim olej silnikowy na świeży.

Producent Twojego Hyundaia zaleca użycie oleju marki Shell. Odwiedź nas, dobierzemy właściwy olej, wymienimy filtr oleju na oryginalny, nie zapomnimy o oryginalnej uszczelce korka miski olejowej. Za wszystko zapłacisz już od 200 zł brutto.

wymiana oleji hyundai shell

Finansowanie

Skorzystaj z promocyjnego finansowania w formie kredytu ratalnego z RRSO 0% bez obciążania twojego portfela. Proponujemy rozłożenie wartości napraw mechanicznych czy przeglądów na 10 wygodnych rat 0% bez żadnych dodatkowych kosztów.

raty 0%

Gwarancja

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat.

5 lat gwarancji hyundai

Baza techniczna

Jako Autoryzowany serwis Hyundai dysponujemy zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że potencjalne usterki zostaną poprawnie zdiagnozowane, a samochód zostanie naprawiony we właściwy sposób. Korzystając z Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai w Toruniu, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie.

Hyundai Assistance 5+

Hyundai Assistance 5+ do program dla posiadaczy pojazdów starszych niż 5 lat i są regularnie serwisowane w ASO Hyundai. Ochrona zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy assistance, takie jak:

  • 12 miesięcy (lub do kolejnego przeglądu/naprawy)
  • na terenie Polski
  • naprawa na miejscu
  • holowanie do Dealera
  • pojazd zastępczy
  • hotel
  • transport dom/cel
  • parking
  • infolinia

Więcej informacji o Hyundai Assistance 5+ >>

Karta lojalnościowa Hyundai Toruń

Dla Klientów korzystających z corocznych przeglądów serwisowych samochodu w Autoryzowanym Serwisie Hyundai SMH Toruń przygotowaliśmy specjalne rabaty na usługi i części. Im dłużej jesteś z nami ty więcej zyskujesz!

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. +48 56 66 33 000