Witaj w rodzinie Hyundai!

2020-11-16r.

Dziękujemy, że wybrałeś markę Hyundai.

Nawet jeśli nie kupiłeś swojego samochodu w naszym salonie, cieszymy się, że jesteś z nami. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek na powitanie w rodzinie Hyundai. Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowych ofert, dzięki którym będziesz cieszył się długą i niezawodną jazdą Twoim Hyundaiem.

witaj w rodzinie hyundai

Odwiedź Autoryzowany Serwis Hyundai i sprawdź swój samochód. Tylko teraz:

Sprawdzenie historii napraw w systemie Producenta – GRATIS.

Dowiesz się na temat przeszłości, Twojego nowo zakupionego samochodu.

Sprawdzenie historii napraw

Sprawdzenie, czy dotyczą Twojego Hyundaia jakieś akcje serwisowe lub przywoławcze – GRATIS.

Jeśli okaże się, że powinny być wykonane, ale poprzedni właściciel nie zdążył już o to zadbać, nasz Serwis zaproponuje Ci dogodny sposób ich przeprowadzenia.

akcje serwisowe

Sprawdzenie stanu technicznego samochodu w ramach Recepcji Bezpośredniej – GRATIS.

Nasi specjaliści dokonają oględzin Twojego pojazdu i poinformują Cię o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach. Wystarczy, że umówisz się od razu na konieczne naprawy i po kłopocie.

Sprawdzenie stanu technicznego samochodu

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM – tylko 100 zł brutto.

Podłączymy fabryczny tester do Twojego samochodu i przeprowadzimy komputerową kontrolę jego stanu. Zostaniesz poinformowany o wszelkich, ewentualnie wykrytych błędach. Doradzimy, z powodu których powinieneś jak najszybciej umówić się z nami na ich diagnostykę i usunięcie.

Sprawdzenie fabrycznym testerem GDSM

Po zakupie używanego samochodu rozsądnie jest wymienić w nim olej silnikowy na świeży.

Producent Twojego Hyundaia zaleca użycie oleju marki Shell. Odwiedź nas, dobierzemy właściwy olej, wymienimy filtr oleju na oryginalny, nie zapomnimy o oryginalnej uszczelce korka miski olejowej. Za wszystko zapłacisz już od 200 zł brutto*.

wymiana oleju

Chciałbyś cieszyć się Twoim Hyundaiem
jeszcze przez wiele lat?

Potrzebujesz dać mu drugą młodość, ale nie jesteś pewien czy dasz radę zrobić wszystko od razu? Obawiasz się spytać w Serwisie o koszty? Nie martw się, możemy Ci pomóc. Zaproponujemy Ci rozłożenie wartości napraw mechanicznych czy przeglądów na 10 równych rat w kredycie 0%. Bez żadnych dodatkowych kosztów (RRSO 0%) i do kwoty 5 tys. zł brutto**. Wystarczy jeszcze na dodatkowe akcesoria!

Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Hyundai w Toruniu!

W trosce o naszych Klientów wszystkie samochody są ozonowane przed wydaniem.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami serwisowymi pod nr +48 56 66 33 000 wew. 2.

* Rzeczywista cena usługi może różnić się pomiędzy Serwisami oraz w zależności od modelu samochodu, silnika czy zastosowanego rodzaju oleju silnikowego Shell.

**Propozycja ważna od 16.11.2020r. do 31.01.2021r." Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 16.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 7 000,00 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Dealerzy sieci dealerskiej Hyundai, współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.