Hyundai Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

SMH Toruń, jako Autoryzowana Stacja Obsługi pojazdów marki Hyundai oferuje Państwu profesjonalne usługi serwisowe. Niedawno zwiększyliśmy liczbę stanowisk serwisowych (obecnie jest ich aż 13), a także zatrudniliśmy nowych techników, specjalistów ds. części zamiennych i akcesoriów oraz doradców serwisowych. Dzięki temu czas oczekiwania na usługę serwisową został skrócony do minimum. Podczas wizyty serwisowej mogą Państwo skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami marki Hyundai (czeka na Państwa m.in. elektryczna KONA, hybrydowy TUCSON, nowa ELANTRA oraz modele serii i).

Aby umówić się na serwis auta wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. +48 56 66 33 000 w.2 lub przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy, a ustalimy dogodny dla Państwa termin wizyty.

serwis

Zapewniamy szybkie i profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykwalifikowani mechanicy posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe - nieustannie podnoszone i wzbogacane podczas licznych szkoleń technicznych - wykonują zarówno przeglądy i regulacje, jak i wszystkie konieczne naprawy. Pracownicy serwisu dysponują rozbudowanym i specjalistycznym sprzętem diagnostycznym uwzględniającym wysokie zaawansowanie techniczne samochodów Hyundai. Dzięki temu są w stanie sprostać aktualnym wymaganiom i standardom w zakresie technologii naprawy samochodów.

serwis

Stosowane w serwisach oryginalne części zamienne Hyundai charakteryzują się takimi samymi parametrami i właściwościami (pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym) jak części montowane w nowych samochodach. Dbamy też o to aby oferować je w jak najniższych cenach.

serwis

Korzystanie z usług serwisowych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych gwarantuje bezproblemową eksploatację auta przez wiele, wiele lat.

Naszych Klientów traktujemy tu też zawsze wyjątkowo. Szanujemy ich czas i pieniądze.


serwis

Dlaczego warto wybrać serwis Hyundai?

Autoryzowane Stacje Obsługi Hyundai spełniają najwyższe światowe standardy jakości.

Mechanicy wyszkoleni z najwyższymi standardami Hyundai-a, wyposażeni w najnowsze narzędzia specjalistyczne Hyundai, zapewnią profesjonalną i najlepszą obsługę Twojego samochodu . W naszych magazynach znajdują się oryginalne części zamienne i akcesoria Hyundai gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy.


serwis

Gwarancja i ustalona cena

W przypadku każdego przeglądu lub naprawy pojazdu udzielana jest gwarancja na robociznę i podzespoły. Wspólnie z Tobą ustalany jest zakres czynności obsługowych oraz przewidywane koszty by podczas regulowania należności nie dochodziło do przykrych niespodzianek.


Oryginalne części zamienne Hyundai

Samochód Hyundai składa się z ponad 5 tysięcy elementów i podzespołów o wysokiej trwałości. W razie konieczności wymiany któregokolwiek z nich, niezmiernie ważne jest zastosowanie oryginalnych części zamiennych Hyundai. Zapewniają one nie tylko prawidłowe działanie pojazdu, ale również bezpieczeństwo eksploatacji.