Jesienne promocje w serwisie Hyundai

2023-10-24r.

Spotkajmy się nim przyjdzie zima.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Przygotuj się z nami do nadchodzącej zimy. Damy Ci spokój, który wynika po prostu z pewności. Odwiedź nas jesienią i skorzystaj z oferty sezonowej. 

jesień w serwisie Hyundai - promocje

Sprawdzenie wycieraczek.

Masz już zimowy płyn do spryskiwacza? Nie rozmazuj go na szybie tylko zobacz dobrą stronę złej pogody dzięki oryginalnym, wysokiej jakości piórom wycieraczek. Tylko teraz 15% taniej.

sprawdzenie wycieraczek

Sprawdzenie akumulatora.

Nie daj się zaskoczyć nawet w najmroźniejszy poranek, dzięki sprawdzeniu stanu akumulatora w Twoim samochodzie. A jeśli trzeba go wymienić, to teraz kosztuje to 15% taniej!

sprawdzenie akumulatora

Sprawdzenie płynów eksploatacyjnych.

Pamiętasz, kiedy ostatnio zmieniałeś płyn chłodzący? Pozwól nam sprawdzić, czy żaden mróz mu nie będzie straszny. W razie czego wymienimy go na oryginalny i znowu będziesz spał spokojnie. 

sprawdzenie płynu chłodzącego

Sprawdzenie oświetlenia.

Daj się zauważyć na drodze, bo bezpieczeństwo Twoje i innych zaczyna się od widoczności. Oryginalne żarówki Hyundai są mocne, precyzyjne, wydajne i trwałe. Wyregulujemy reflektory idealnie, abyś zauważył różnicę. 

sprawdzenie oświetlenia

Oryginalne koła zimowe Hyundai.

Stworzyliśmy oryginalne koła zimowe Hyundai dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Stylowe, w doskonałej cenie, ze starannie dobranymi najlepszymi oponami. Wybierz Semperit SpeedGrip5 lub Continental WinterContact. W obu przypadkach cieszył się będziesz wyjątkowym prowadzeniem Twojego pojazdu niezależnie od warunków na drodze. 

opony semperit continental

Śruby.

Tylko teraz przy zakupie oryginalnych kół zimowych Hyundai, otrzymasz komplet śrub zabezpieczających przed kradzieżą w cenie.

Usługa przechowywania kół i opon

Nie musisz już martwić się przechowywaniem letnich kół lub opon. Zapytaj doradcę serwisowego o hotel dla opon.hotel dla opon

Oryginalne pokrowce na koła.

Oryginalna pokrowce na koła to doskonały sposób, aby zadbać o ich wygląd oraz trwałość. Pokrowce Hyundai wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu będą bardzo dobrze chronić koła przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

przechowanie kół i opon

Oryginalne akcesoria Hyundai dopasowane do Twoich potrzeb.

Gotowy na jesień? Ochroń swój samochód wybierając z szerokiej oferty oryginalnych akcesoriów, które zabezpieczą go przez całą zimę. 

Welurowe i gumowe dywaniki podłogowe.

Szyte na miarę - welurowe dywaniki podłogowe. Trwałe, komfortowe, idealnie dopasowane.

dywaniki podłogowe

Dwustronna wykładzina bagażnika.

Prowadzisz aktywny tryb życia? Wykorzystujesz w pełni możliwości transportowe Twojego Hyundaia? Gumowa wykładzina ochroni wnętrze przestrzeni bagażnika.

wykładzina bagażnika

Listwy zabezpieczające drzwi

Masz szeroki gest, również przy wysiadaniu? Listwy zabezpieczające drzwi ochronią je i podkreślą nowoczesna linię Twojego samochodu.

listwy zabezpieczające drzwi

Zabezpiecz uszczelki i zamki przed mrozami.

Skorzystaj z usługi serwisu i pakietu ochronnego Shell w cenie 49 zł do dnia 01.12.2023 lub do wyczerpania zapasów. Cena usługi i pakietu obowiązuje przy zakupie sztyftu do uszczelek Shell oraz oliwy do zamków Shell. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

sztyft do zamków

Kredyt RRSO 0%

Skorzystaj z promocyjnego finansowania w formie kredytu ratalnego z RRSO 0% bez obciążania twojego portfela. Dzięki specjalnej ofercie finansowej możesz rozłożyć koszt zakupu produktów i usług na 10 wygodnych rat 0% bez żadnych dodatkowych opłat.

kredyt 0%

Gwarancja.

Hyundai oferuje 2 lata gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne oraz 3 lata na oryginalne akcesoria Hyundai MOBIS.

gwarancja hyundai

Już dziś skontaktuj się ze swoim doradcą!!! Zadzwoń lub prześlij zapytanie przez formularz kontaktowy!!

Umów się na wizytę serwisową!

Tel. +48 56 66 33 000 w.2.

E-mail: recepcja@hyundai.torun.pl

Autoryzowany Serwis Hyundai w Toruniu, Szosa Lubicka 15.

1) Oferta śrub zabezpieczających przed kradzieżą w cenie oryginalnych kół zimowych Hyundai obowiązuje przy zakupie kompletu kół (cztery sztuki) tylko do wyczerpania zapasów śrub uczestniczących w promocji. Szczegóły oferty dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. 

2) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) obliczona na dzień 26.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w salonach dealerskich Hyundai. Kredyt jest dostępny od 100 do 10 000  zł. na okres 10 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Autoryzowani Dealerzy Hyundai współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

3) 2-letnia gwarancja na oryginalne części zamienne i 3-letnia gwarancja na oryginalne akcesoria Hyundai dotyczy jedynie tych części i akcesoriów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach określonych przez gwaranta. Niniejsza informacja nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego. Szczegóły dot. programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, warunków dla użytku komercyjnego dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.