Hyundai Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

SMH Toruń, jako Autoryzowana Stacja Obsługi pojazdów marki Hyundai oferuje Państwu profesjonalne usługi serwisowe. Niedawno zwiększyliśmy liczbę stanowisk serwisowych z 6 do 13. Zatrudniliśmy również nowych techników, specjalistów ds. części zamiennych i akcesoriów oraz doradców serwisowych. Dzięki temu czas oczekiwania na usługę serwisową został skrócony do minimum. Aby umówić się na serwis auta wystarczy do nas zadzwonić, a ustalimy dogodny dla Państwa termin wizyty.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną istnieje możliwość odbioru Państwa samochodu ze wskazanego miejsca i odstawienie go z powrotem po wykonaniu usługi serwisowej. Dostępność usługi uzależniona będzie od naszych aktualnych możliwości kadrowych. Dlatego w celu umówienia serwisu door-to-door prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapewniamy szybkie i profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykwalifikowani mechanicy posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe - nieustannie podnoszone i wzbogacane podczas licznych szkoleń technicznych - wykonują zarówno przeglądy i regulacje, jak i wszystkie konieczne naprawy. Pracownicy serwisu dysponują rozbudowanym i specjalistycznym sprzętem diagnostycznym uwzględniającym wysokie zaawansowanie techniczne samochodów Hyundai. Dzięki temu są w stanie sprostać aktualnym wymaganiom i standardom w zakresie technologii naprawy samochodów.

serwis

Stosowane w serwisach oryginalne części zamienne Hyundai charakteryzują się takimi samymi parametrami i właściwościami (pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym) jak części montowane w nowych samochodach. Dbamy też o to aby oferować je w jak najniższych cenach.

Korzystanie z usług serwisowych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych gwarantuje bezproblemową eksploatację auta przez wiele, wiele lat.

Naszych Klientów traktujemy tu też zawsze wyjątkowo. Szanujemy ich czas i pieniądze.


serwis

Dlaczego warto wybrać serwis Hyundai?

Autoryzowane Stacje Obsługi Hyundai spełniają najwyższe światowe standardy jakości.

Mechanicy wyszkoleni z najwyższymi standardami Hyundai-a, wyposażeni w najnowsze narzędzia specjalistyczne Hyundai, zapewnią profesjonalną i najlepszą obsługę Twojego samochodu . W naszych magazynach znajdują się oryginalne części zamienne i akcesoria Hyundai gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy.


serwis

Gwarancja i ustalona cena

W przypadku każdego przeglądu lub naprawy pojazdu udzielana jest gwarancja na robociznę i podzespoły. Wspólnie z Tobą ustalany jest zakres czynności obsługowych oraz przewidywane koszty by podczas regulowania należności nie dochodziło do przykrych niespodzianek.


Oryginalne części zamienne Hyundai

Samochód Hyundai składa się z ponad 5 tysięcy elementów i podzespołów o wysokiej trwałości. W razie konieczności wymiany któregokolwiek z nich, niezmiernie ważne jest zastosowanie oryginalnych części zamiennych Hyundai. Zapewniają one nie tylko prawidłowe działanie pojazdu, ale również bezpieczeństwo eksploatacji.